beykoz soğuksu tesisatçı

Beykoz Soğuksu tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Su hasarı tespit eden firma olarak su kaçağı tespit cihazlarıyla araştırma yapmaktayız. Su tesisatı kaçaklarını onarmak için ne kadar maliyet olduğu gibi konular önemlidir. Cihazlar ile ne kadar sızıntı varsa su hasar tespiti yapan firmamız ile bulabiliriz. Ses dinlemesi yaparak suyun sızdığı yeri bulabilir, termal kameralarla sıcak su sızıntı yerlerini bularak ne kadar maliyetin olabileceğini söyleyebiliriz. Beton içindeki ıslaklığın olduğu yeri kırıp su nereden geliyorsa adım adım her tarafı kıran amatör firmaları lütfen unutunuz. Özel cihazlar ile evinize gelerek denetleyelim ve sorunları çözelim.

Soğuksu Su Kaçağı Tespiti

Soğuksu tesisatçı kırmadan kanal tıkanıklığı açan firma olarak hep görev başındayız. Her giderin belli atık tutma kapasitesi vardır. Giderek daralır ve lavabo gider suyu geri geliyor, gitmiyor surunu karşınızda olur. Biz bu vakalarda hemen kamera takıp içten dedektör ile dıştan sinyal bilgileri ile kırmadan tıkanıklık açma araştırması yaparız. İşlemlerin ardından lavabo hattına açıcı yay takarız. Yayı biz ittirmeyiz. Robot cihaz güç uygular ve atıkları uzaklaştırır. Süngerle temizlemek gibidir, zararsız olup etkileri hemen ortaya çıkacaktır.

Beykoz Soğuksu tesisatçı petek ısıtma performansını arttıran petek temizliği servisiyiz. Yakıt faturasının çok geçmesi sorunu kombiden dolayı olabilir. Petek içindeki kirler, derece artışı yapmanıza neden olabilir. Biz her iki olasılığa da bakarak kanaldaki tüm maddeleri kimyasalla yıkar, arızalı cihaz parçalarını onarırız. Ortalama peteklerde temizlik süreleri sayılarına ve türlerine göre değişse de 1-3 saat gibi zamanda tamamlanır ve ilk ısıtma anında daha gür sıcaklık verdiğini ve doğal gaz faturasını düşürme hedeflerinize daha yakın olduğunuzu görebileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55