sancaktepe inönü mahallesi tesisatçı

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, petek temizleme ve makineli su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. Profesyonel su dinleme cihazlarıyla kırmadan su kaçağı tespiti işlemi yaparız. Tesisat kaçaklarını bulan test pompası ve akustik dinleme dedektörüdür. Şebeke ve sıcak su borularındaki basınç ölçümleri ile sızıntı arasındaki sesleri dikkate alınabilecek bu iki cihazla su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz fayans, duvar kısacası kılcal sızıntı nereden geliyor ise o alanların yerini bulur. Ses yoğunluğu, titreşimler, basınç değeri anormallikleri, binada fayans ve duvar ıslaklığı, kurumaması cihazlarla taranması ve bir dizi işlem ile neredeyse 30-45 dakika içinde nokta sızıntı alanlarını bulup onarımları ekiplerimiz başlatır.

Sancaktepe İnönü Mahallesi Tesisat Ustası

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı kameralı tuvalet atık kanalı açan makineyle garantili tıkanıklık açma çalışmaları sunmaktayız. Islak mendil, tuvalet kağıdı gibi bazı sebepler karşınızda duruyordur. Bir arada duran atıkları dışarıdan atacağınız kimyasal ilaçla açma işlemlerini yapamazsınız. Atığın özel yayar ile parçalanması gerekir. Basit tel ekipmanlar değil, robot cihazdaki akıllı yaylar ve özellikle kameralar ile bulunan atıkları otuz metreden daha uzaktaki pimaşlarda bile temizleyebiliriz. Ekibimiz bu alanda sayısız işlem yapmıştır. Tuvaletin mermeri, fayansı, duvarını, pimaşını, atık borusunu kırmadan garantili tıkanıklık açan firma arıyorsanız biz her zaman buradayız.

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı merkezi, bireysel ısıtmalı evlerde petek temizliği yaparak temizleyen firmayız. Petekleri garantili temizlemek sıcaklık artışı, doğal gaz düşüşüne yardımcı olmaktadır. En yakın petek sıcak, uzaktaki petek soğuk ise sıcak su geçişi engellenmiştir. Engelleyen tortu, kireç gibi maddelerdir. Almak için makineyle çözünür duruma getirip, direkt çekeriz. Devir daim sürelerine dikkat ederek, sürekli yıkar ve kıvama geldikten sonra alırız. Peteğe temiz su eklenmesi, peteğin havasının hatasız alınması ve daha nice işlemlerde bu çalışma sizlere verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55