sancaktepe atatürk mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Atatürk Mahallesi tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Doğal gaz yapan petek temizliği firmasıyız. Doğal gaz tasarruflu peteği ısıtmak için kimyasal ile yıkama gerekli olabilir. Kireçlenme, paslanma, tıkanma yapan petekleri kullanmaya devam etmek soğumasının giderek artması demektir. Pahalı olmayan servis çalışmalarımız ile petekteki soğumaları termal kamera ile test eder, basınç değerlerine bakarak sızıntı kontrolünde bulunur, petek tesisatı kombi kontrol edilmesini yapar sorunları saptarız. Peteği kırmadan temizleyen aygıt kullanan İstanbul ekibimiz kombi, havlupan, eşanjör girişleri ile suyu çekip, eklenecek suya solüsyon karıştırıp devir daim yaptırdıktan sonra tüm kirleri çeker ve birkaç saatte kronik tüm sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisat Ustası

Sancaktepe Atatürk Mahallesi tesisatçı mutfak lavabosunda yağlı kanal temizliğini kırmadan tıkanıklık açma robotu ile temizleyebiliriz. Yağlanmış tıkanmış lavabo giderini temizleyen makine özel kimyasallar ve basınçlı su motorudur. Robot cihazdaki bazı teller ile atıkları da kavrayarak sorunun büyümesini engelleriz. Yağlanan lavabo giderini bulmak için kameralı cihazları kullanır ve atık borulara bakarız. İtinalı şekilde bu süreci tersine çevirmek için en uygun açıcı yayları otuz metreye erişebilen uzunluğu ile çelik halata takarız. Robot cihaz bu yaylara kuvvet uygulaması ile tüm maddeleri temizleyebiliriz.

Sancaktepe Atatürk Mahallesi tesisatçı bozuk sifon tamiri montajı yapan su kaçağı tespiti firmasıyız. Klozete su doldurulması için rezervuar sistemi kullanılır. Conta eskimesi veya diğer nedenlerden dolayı klozette su kaçağı sorunu oluşur. Devamlı atık hatlarına temiz su akar ve su faturanızı kabartır. Klozette su kaçağını onaran ekiplerimiz hemen yardımcı olabilir. Lavabo, banyo, tuvalet sifonu su kaçağı sorunları dahil hepsi için ilgilenebiliriz. Hatta gider katmanlarına kamera takıp arızayı teyit ettikten sonra sorun neredeyse o bölge ile sınırlı kalacak adımlar ile sizlere mükemmel sonuçlar sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55