nurtepe tesisatçı

Nurtepe tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Açıcı yay teknolojilerini tıkanıklık açma işlemleri ile kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Alaturka ve alafranga tuvalet kanalları açıcı özelliği olan bu sistem üst üste binmiş veya yatay olarak sıkışmış atıkları parçalayarak ve delerek açmaktayız. Kameralı olarak her iki tuvaletin giderinin içinden de görüntü almakla birlikte açıcı yay başlıkları ile doğru noktaya yönlenip açmaktayız. Geride atık bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su tesisatı ile giderin içini temizlemekteyiz. Yanlış monte edilen bir boru varsa doğru bir şekilde tekrardan takmaktayız. Yanlış monte edilmesinden dolayı tıkanıklıklarda oldukça karşımıza çıkmaktadır. Kameralı tuvalet tıkanması açma için bizleri arayınız.

Nurtepe Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Nurtepe tesisatçı soğu kış günlerinde ısınmayan petekleri petek temizleme kimyasalları ve petek temizliği makineleri ile temizlemekteyiz.  Bu işlemleri hızlı ve pratik yollarla yapmaktayız. Cihazımızı kombiye veya banyo peteğine bağlayarak peteğin içerisine gönderdiğimiz basınçlı su ile çalkalama işlemi yapmaktayız. Çalkalama işlemini yaptıktan sonra petek temizleme kimyasalını su ile karıştırarak peteğe tekrar veririz böylece peteğin içerisinde biriken tortu ve pas gibi oluşumları gerçekleşmesini geciktirmiş oluruz.

Nurtepe tesisatçı su kaçak arama ve su kaçağı tespiti fiyatları açısından en güzel fırsatları sizlere sunuyoruz. Zemin ve duvar arkasında sızdıran boruyu bulmak için seslere yönelik dedektör ile araştırma yaparken herhangi bir kırma dökme işlemi yapmıyoruz. Dinlemeler arasında cihaz ekranında bazı sorunlu bölgeler için görüntü gelirken aynı sesler ekibimiz tarafından da dinlenir. Yalnızca bir tane boru su kaçırıyor olmayabilir, birden fazla sızıntı varsa  hepsinin bulunması gerekir. Bunu da bahsettiğimiz cihazlar ile her türlü bina içi ve toprak altındaki dinlemeler dahil hepsi için uygulamaktayız. Kimseyi rahatsız edecek bir işlem değildir. Matkap kullanımı bu işlem esnasında çok nadir olur. Onarımı da hızlı ve pratik şekilde yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55