eyüp islambey tesisatçı

Eyüp İslambey tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Açıcı yay teknolojisini tıkanıklık açma işlemleri ile kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Alaturka ve alafranga tuvalet kanalları açıcı özelliği olan bu sistem üst üste binmiş veya yatay olarak sıkışmış atıkları parçalayarak ve delerek açmaktayız. Kameralı olarak her iki tuvaletin giderinin içinden de görüntü almakla birlikte açıcı yay başlıkları ile doğru noktaya yönlendirip açmaktayız. Geride atık bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su tesisatı ile giderin içini temizlemekteyiz. Yanlış monte edilen bir boru varsa doğru bir şekilde tekrardan takmaktayız. Yanlış monte edilmesinden dolayı tıkanıklıklarda oldukça karşımıza çıkmaktadır.

İslambey Su Arıza Tesopiti

İslambey tesisatçı su akıntısını ses dinleme cihazı ile bulan firmadır. Basit ses dinleme su kaçağı tespiti sistemlerinden bahsetmiyoruz. Su sızıntısını bulan ses dedektörü devresi zemin içinden gelen su sesi dalgalarının teyidi açısından ekranda ses şiddetini analiz ederken filtremeler ile yalnızca cihaz tutulan bölgedeki sesleri dinler ve işaretlemeler yaparak su sızıntı yerini buluruz. Mutfaktan akan suyu her yeri kırmadan cihazla su kaçağı bulma gibi pek çok seveceğiniz hizmetle birlikte, onarım çalışmalarını da birlikte sunmaktayız.

Eyüp İslambey tesisatçı doğal gaz petek temizliği servisidir. Kaloriferdeki tüm su kanallarının ilaçlı petek temizliği cihazı ile basınçlı su şeklinde çalıştırılarak tüm soğuma nedeni olan kirecin, pasın bir saat gibi süre içerisinde tamamen alınmasına ne dersiniz? Soğuk kış günlerinde petekleriniz yabancı maddeler yüzünden tıkanır ve ısıyı iletmez. Makineli cihazlar sayesinde petekleri sökmeden içerisindeki atıkların hepsini petekten dışarı atmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55