kuştepe tesisatçı

Kuştepe tesisatçı servisi olarak cihazla tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Bilgisayar destekli boru içi görüntüleme kameralı firmayız. Atık borusunun su akıttığı yeri bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemi kullanılmaktadır. Beton, pimaş hatta tesisata zararı olmadan gidere aktarılacak kamera ile kesici nesnelerin giderde çatlama yapması ve tıkanma gibi pek çok sebebin sonucu olan kırılma, sızdırma noktaları bulunabilir. Bu sayede tesisata fazla bir zarar verilmeden temizlenmesi açıcı robot ile yapılırken, hasarlı alanı düzletmek için kapatıcı ilaç veya o alana yönelik tam yerini bulup onarım yapabiliriz.

Kuştepe Su Kaçağı Tespiti

Şişli Kuştepe tesisatçı kireçli, soğuk kaloriferlerde petek temizliği yapan servistir. Petek türü fark etmeksizin bizi arayabilirsiniz. İki sene aralıklarla mutlaka temizlenmesini öneriyoruz. Kimyasal ile petek temizleme işlemi tortu, kireç tabakası ne varsa 2-3 bar aralığındaki ilaçlı su tesisata gönderecek cihazımız ve aynı anda devir daim yapılması ile birlikte tüm maddeleri almamız ile başlar. Petekler ısıtmıyor gibi pek çok sorun dairenizden kaynaklı ise bunu aynı gün içerisinde çözebiliriz.

Kuştepe tesisatçı lavabo pimaş açıcı cihazlı firmadır. Unutmayın ki tıkanıklık açma yeni nesil cihazlarla yapılıyorsa tadilat işi çıkarmadan en dar kanal içi alanlara bile rahatlıkla erişebilir. Yağlanma, temizlik ürünleri, saç, kıl artıkların kanalda sıkışması dahil hepsi için gidere takılacak kamera ile nesneleri görüntüler ve robot cihazdaki yayı o alana yönlendiriyoruz. Atığın ilerletilmesi yaydaki dönen uç aparat ile yapılırken, daha derine ulaştırılarak arka planda ana atık tahliye borusundan da rahatlıkla geçmesi hiçbir kırma dökme yapılmadan uygulanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55