maltepe gülsuyu tesisatçı

Maltepe Gülsuyu tesisatçı servisimiz petek temizliği, kameralı su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Ev ve iş yerinde kırmadan tuvalet açma yapan servisiz. Makineli tuvalet açan servisler olarak tıkanıklık açma robotu ile taşan iş yeri tuvaletlerinde gider temizliği yapabiliriz. Önce kanalın içinden boru çapları, ilerleyen dakikalarda kamerayla atık duran bölgelerin bulunması, tuvalet giderindeki atığı parçalayan makine olan robot cihazdaki bazı yaylar ile o alana ulaşıp, tadilat kırma dökme olmadan uygularız. Makinemizdeki özel yay, teller ve bu aparatlara makinenin güç uygulaması ile sorunlar kanalizasyona gidecek ve sizde derin bir nefes alacaksınız.

Gülsuyu Su Kaçağı Tespiti

Gülsuyu tesisatçı kombi arıza bakım petek temizliği ilaçla yapan yıkama servisidir. Kombinin yanmasına rağmen petek ılık neden? Kombideki ateşleme mekanizmaları, sensör arızası ve sıcak su emniyetindeki arıza tüm bunların nedeni olabileceği gibi petekteki kirlilikte soğuma nedenidir. Her iki olasılığı da kırmadan araştırarak sorun noktalarını bulup bakım ve temizlik yapabiliriz. Örneğin, kalorifer tesisatına bağlanan temizleme cihazıyla ilaç eklenerek kaloriferin içinin yıkanması işlemleri yapıldıktan sonra tüm maddeler dışarı alınacağı için sıcak suyun geçtiği tüm alanlar daha fazlalaşacak ve sıcaklık artışı olacaktır.

Maltepe Gülsuyu tesisatçı tuvaletten gelen atık kokularını araştıran su kaçağı tespiti servisidir. Tuvalet koku yapıyor nasıl düzelir? Tuvalet içinde atıkları sızdırmayacak borular vardır tahribat oluşumu suyun betona akması ve hava boşluklarından koku yapmasına neden olur. Ekibimiz tuvaletten gelen kokuyu tespit eden cihaz kullanarak, tuvalet lağım kanallarına bakma işlemlerini kırmadan yaparak hasar alan bölgeleri bulur ve düzeltici adımlar uygular.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55