ayazağa tesisatçı

Ayazağa tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma işlemleri sunmaktadır. Petek ısıtma performansını arttıran petek temizliği servisiyiz. Doğal gaz faturasının çok gelmesi sorunu kombiden dolayı olabilir. Petek içindeki kirler, drece artışı yapmanıza neden olabilir. Biz her iki olasılığa da bakarak kanaldaki tüm maddeleri kimyasalla yıkar, arızalı cihaz parçalarını onarırız. Ortalama peteklerde temizlik süresi sayılarına ve türlerine göre değişse de 1-3 saat gizi zamanda tamamlanır ve ilk ısıtma anında daha gür sıcaklık verdiğini ve doğal gaz faturasını düşürmek hedeflerinize daha yakın olduğunuzu görebileceksiniz.

Ayazağa Robotlu Tesisatçı

Sarıyer Ayazağa tesisatçı su hasarı tespit eden firma olarak su kaçağı tespiti cihazlarıyla araştırma yapmaktayız. Su tesisatı kaçaklarını onarma için ne kadar maliyet olduğu gibi konular önemlidir. Cihazlar ile ne kadar sızıntı varsa su hasar tespiti yapan firmamız ile bulabiliriz. Ses dinlemesi yaparak suyun sızdığı yeri bulabilir, termal kameralarla sıcak su sızıntı yerlerini bularak ne kadar maliyetin olabileceğini söyleyebiliriz. Beton içindeki ıslaklığın olduğu yeri kırıp su nereden geliyorsa adım adım her tarafı kıran amatör firmaları lütfen unutunuz. Özel cihazlar ile evinize gelerek denetleyelim ve sorunları çözelim.

Ayazağa tesisatçı ucuz ücretler ile tıkanıklık açma işlemleri yapan tesisat firmasıdır. Kaliteli ve uygun rakamları sunmaya devam ediyoruz. Robot atık parçalayıcı robot ile pimaş boru içindeki tüm nesneleri sıkıştıkları alanlarda parçalama işlemini ilk birkaç metreden 10’larca metre uzaktaki kanal içlerinde bile uygulamaktayız. Rastgele değil, kameralar ile bularak kanaldaki tüm problemleri tespit edip, olası tesisat sorunlarını atık yerlerini de dilerseniz kanıtlarını sizlerle paylaşıp doğru adımları atmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55