maltepe başıbüyük tesisatçı

Maltepe Başıbüyük tesisatçı firmamız olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisleri vermektedir. Beton ve fayansı kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar mı arıyorsunuz. Bize ulaşınız. Betondan sizin veya alt kata akan sular olabilir. Bazen sizin duvarınızdaki ıslaklık üst katlardan da geliyor olabilir. Önce sizin dairenizde test pompası takılıp eksilme durumlarına bakarız. Eğer bu türde veri yoksa üst kattaki tesisata aynı işlemleri yapabiliriz. Hangi evdeki tesisatta sorun varsa bu şekilde sabitleme yaparız. Uygun basınç aralığında ise onarım sıvısı, daha büyük sızıntı ise dedektör ile tüm tesisat geçen bölgeleri tarar ve sınırlı tadilat ile onarımlar yapabiliriz.

Başıbüyük Su Kaçağı Tespiti

Başıbüyük tesisatçı robot gider açma makinesi kullanan firmadır. Teknolojik gider açma robotları zararı olmayan lavabo açma yöntemleri arasında yer alır ve kameralı araştırmaların da olduğu işlemler bilinçli şekilde yapılabilir. Örneğin, lavaboyu tıkayan bulaşık artıkları, sakal, saç veya farklı bir şey ise tüm maddelerin hangi bölgelerde olduğunu uzun kamera kabloları ile buluruz. Gider ağzı kullanılır, tadilata gerek kalmaz ve sıvı lavabo açıcı ürünlere göre daha iyi işlemler yapılır. Çünkü atık maddesi, türü, ne olursa olsun o bölgeyi saracak türde yay takarız. Yaydaki güçlü titreşimler ile ilerletilmesi sağlanır. Pimaş içleri hiç olmadığı kadar temiz duruma getirilir, tesisat sorunları varsa tıkanıklık açma işlemleri sırasında mutlaka incelenir ve sizlere bilgisi verilerek düzeltilebilir.

Maltepe Başıbüyük tesisatçı firmamız petek temizliği yapan deneyimli servistir. Petekleri temizlemek için kombi, havlupan gibi alanları kullanırız. Çekilecek bir miktar su ve içindeki kirliliğin cihazımıza boşaltılması, yıkama sıvıları ile alamadıklarımızın çözünmesini sağlayarak basınçlı su yardımıyla alınmasından sonra sıcaklığı düşen peteklerin sıcaklığını arttırma hedeflerinize ulaşacaksınız. Çünkü iki saat kadar sürece bu işlemler petekteki kirlerin alınmasıyla suyun ulaşamadığı alanlara da sıcak su geçecek ve ısı verimliliği artacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55