maltepe fındıklı tesisatçı

Maltepe Fındıklı tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, ilaçlı petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunuyoruz. Titreşim dalgaları ileten yay ile lavabo ve tuvalet açma yolları kullanan firmayız. Makineyle tıkanmış kanalizasyon atık su borusu tıkanıklık açma robotu kullanmaktayız. Duş teknesi, lavabo ve tuvalet pimaş içlerindeki tıkanmayı kamerayla inceleme işlemleri yirmi metreden daha uzun kabloları ile araştırma birimlerimiz tarafından yapılır. Sistemdeki doluluk kanalizasyon borusu gibi ekipmanda ise daha geniş gider açıcı robot yay takılarak sıkışma durumu uzaklaştırılır. Bunu tesisata en yakın kısımdan başlayarak yayların atığı tamamen kavraması ve ittirmesi şeklinde düşünebilirsiniz. Ne beton, ne fayans kırılır ve tadilat işi çıkarmadan modern teknikler ile çözüm sunmaktayız.

Fındıklı Petek Temizliği

Fındıklı tesisatçı su sızıntısı yerlerini gösteren cihaz olan servistir. Mutfak pimaş borusunda su sızıntısı bulma cihazlı kameralı su kaçağı tespiti firmamız tarafından uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Mutfak borusundan kötü kokuların gelmesi sorunu kanal içinde yırtılma delinme durumlarına işaret ediyor olabilir ve pimaş, evye borusu dahil olmak üzere her iki alana da kamera takip inceleme yaparız. Bu esnada su aktarımı yaparak sızıntı yeri görülmesi ile çok pahalı olacak tadilat işlemlerini inanılmaz küçük seviyerlere düşürebiliyoruz.

Maltepe Fındıklı tesisatçı petekte soğumayı önleyen petek temizliği firmasıdır. Peteğin, kombinin bakımı işlemleri için bizleri arayabilir ve kontrollerin yapılmasından sonra tesisata makinemizi takarak özel peteğin içini yıkayan kimyasal ile tertemiz duruma getirebiliriz. Bir, iki saatlik işlem ile ortalama %30 petek yakıt tasarrufu ve daha yüksek derecelere daha az yakıt ile ulaşmanızın önünü açmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55