maltepe çınar mahallesi tesisatçı

Maltepe Çınar Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermektedir. Cihazla su sızıntılarının yerini bulan ve tamir eden servisiz. Su kaçağı tespiti şikayeti için cihaz kullanarak bu ihtimalleri en aza indirmek yeterlidir. Makineli cihazla su kaçağı arayan tesisat firmamız gider kanalında su akıntısı olması, tuvalet suyunun alt yan komşuya akması gibi durumlarda kanalın içinde kamera takılması ile sızıntının yerlerinin nokta bulunmasını yapabiliriz. Temiz su kaçaklarının yerini tespit eden cihazlar arasında termal kamera tutulması le kombi, kaloriferden akan suların ısı analizleri sonucunda nereden kaynaklandığını da yine hiçbir hasar vermeden araştırmamız mümkündür.

Çınar Mahallesi Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Çınar Mahallesi tesisatçı kaliteli radyatör temizlik kimyasalı kullanan petek temizliği servisidir. Sert kireç, pasın tesisat içinde birikmesi kanalı daraltır ve sıcak suyun akışını keser. Makineli, ilaçlı basınçlı su makinesi ile devir daim sırasında çözünmesini sağlamakla kalmaz, ayrıca makinemizdeki filtre kısmında birikmesini sağlar. Kalorifer tesisatının kirli suyunu boşaltarak başlanan bu işlemde petek yıkama kimyasalı da eklenerek kirlilik durumuna göre iyice temizleninceye kadar devir daim yapılır ve bir dizi bakım işlemleri ile daha iyi ısınmanızı sağlamaktayız.

Maltepe Çınar Mahallesi tesisatçı tıkanan gideri kırmadan açan firmadır. Gider açılmıyor ise tıkanıklık açma makinesiyle temizlik yapmamıza ne dersiniz? Makineyle lavabo gideri açma işlemi tezgahın alt katmanındaki boru ağzından iki tarafa da gönderilecek kamera ile görüntülerin alınması ile başlar. Birkaç dakikalık araştırma atığın durduğu noktayı görmemizi sağlarken, güzel bir şekilde o atık kümesinin olduğu alanları saracak, pimaşa da zarar vermeyecek robot makine yayı ile tıkanan lavaboyu açmak için ortalama otuz dakika kadar zaman ayırmanız yeterlidir ve bunlar tadilatsız çözümlerdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55