esenyurt pınar mahallesi tesisatçı

Esenyurt Pınar Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri veriyoruz. Peteğin ortası, üstü, altı ısınmıyor sorunlarını çözen firmayız. 2-3 bar arasındaki ilaçlı, zararsız su devir daimi ile sızdırma hortumları kullanarak peteğin dibine, ortasına, petek borularına çökmüş kireç ve tortu maddelerini petek temizliği işlemi ile hemen alabiliriz. Peteklerin havasını alsanız bile bu maddeler dışarıya çıkamaz. Peteklerin altı ısınmıyor ise çözümü içinin cihazla yıkanması ve petek sökülmesine gerek kalmadan ortalama 45 dakikada tüm çalışmaların tamamlanması, tesisatın eksikliğinin araştırılması ve kombi bakımı gibi pek çok çalışmayı sizlere sunuyoruz.

Pınar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Pınar Mahallesi tesisatçı tıkalı olan gideri kısa sürede açan tıkanıklık açma firmasıdır. Kırmadan nasıl açılır? Lavabonun tekrar tıkanmaması için giderin içindeki tüm cisimlerin olduğu gibi hareketini sağlamak gerekir. Yapışmış, sertleşmiş, yabancı cisim sıkışmış gibi tüm ihtimaller gidere takılacak kamera ile bulunur. Suyun içinde birikmesi ile o nesnelerdeki hareketi ile robot cihazdaki yay ile yaparak suyun çekilme anındaki gücü yakalarız. Bu maddeler akıp alt katlardaki ana tahliye kanalını kullanarak uzaklaşır. 20-30 metre uzaktaki tıkanmaları bile bir kattaki gider gider içerisini kullanarak müdahale edebiliriz ve kırmadan bunu yapabilecek tüm donanımlara sahibiz.

Esenyurt Pınar Mahallesi tesisatçı pis su boru içini cihazla görüntüleyen servistir. Tıkanma olan giderlerde robot makineyle temizleme ve ardından kameralı su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Atık alanları plastik olan giderlerde çatlama yapmış olabilir ve akan su bir vakit sonra koku ve pis şekilde binanın belli belirsiz yerlerine ulaşabilir. Risk almayın. Gideri temizlemede, giderde çatlak, sızıntı bulma çalışmalarında cihazı uzunca metreler ilerletebiliriz. Bu çalışmalar için bizden hizmet alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55