fatih topkapı tesisatçı

Fatih Topkapı tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Apartmandaki ve iş yerindeki tüm kalorifere petek temizliği yapılması ve indirimli fiyatları olan petek yıkama İstanbul firması ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Kalorifere bağlanabilen, havlupan girişleri ile uyumlu, kombi ile çalışabilen ve sıvı aktarımını kimyasal ile yapabilen bir cihaz kullanmaktayız. Elektrikli bir aygıt olması ile birlikte bireysel ev kullanıcısı iseniz de uzun süredir peteklerin yıkanması yapılmaması neden ile oluşan kirleri bile hızlıca söküp alabiliriz. Bu sayede radyatördeki yüzeyin hiç ısınmaması gibi sorunların aşıldığı gibi doğal gaz faturam neden yüksek geliyor gibi şikayetlerinize de çözüm bulmaktayız.

Topkapı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Topkapı tesisatçı zarar verme ihtimali olmadan aşırı lağım atıkları ile dolmuş ve sürekli taşkın yapan pimaş için tıkanıklık açma robotu işlevselliğini sunmak istiyor. Lağım hattına basıncın da ayarlanarak gönderileceği sular ile yıkama yapabiliriz. Bazen ise helezon yay içteki tüm maddelerin hızlıca dağılacak forma dönüşmesini sağlayabilir. Uzunca bir kanalı 1-2 saatte temiz hale getirdiğimizi düşünün. Herhangi bir yerde kırma dökme olmadığı gibi kamera yerleştirip de incelemelerde bulunma durumumuz da vardır.

Fatih Topkapı tesisatçı su sızıntısı kendi kendine durur mu sorusu için hayır cevabı verirken su kaçağı tespiti sistemlerimizi kullanırsanız analizin hasarsız olacağını belirtebiliriz. Su hatlarını dıştan veya içten bazı cisimler, maddeler sıkıştırabilir ve delinebilir. Ömrü tamamlanmıştır ve tıslama şeklinde genelde gürültü oluşturur. Standart prosedür olarak biz zaten bazı detektörler kullanarak ses açısından analizleri yaparak yerini bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55