hasdal tesisatçı

Hasdal tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Açıcı yay teknolojisini tıkanıklık açma ile kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Alafranga ve alaturka tuvalet kanalları açıcı özelliği olan bu sistem üst üste binmiş veya yatay olarak sıkışmış atıkları parçalayarak ve delerek açmaktayız. Kameralı olarak her iki tuvaletin giderlerinin içinden görüntü almakla birlikte açıcı yay başlıkları ile doğru noktaya yönlenip açmaktayız. Geride atık bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su tesisatı ile giderin içini temizlemekteyiz. Yanlış monte edilen bir gider borusu varsa doğru bir şekilde tekrardan yerine takmaktayız.

Hasdal Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Hasdal tesisatçı doğal gaz petek temizliği servisidir. Çamur ve kireç artışı ile devir daim yapımının yavaşlaması ve sıcaklığın azalması normaldir. Temizleme zamanının ertelenmesi bu tip etkileri her zaman oluşturur. Doğal gazlı evde petek temizleme işleminde petek sökülmesine gerek kalmaksızın özel filtreye sahip cihazımızın suyun toplanması ve içindeki maddeleri alarak peteklere geri gönderilmesini yaparken, ilaçlı yıkamayı da bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazımız ile bir, iki saat içerisinde kireçli, çamurlu petekte kalorifer içini temizleyerek temiz su ve koruma sıvısı da ilave dilerek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için önlemler alıyoruz.

Hasdal tesisatçı bir, iki saat içerisinde su kaçağı tespiti yapabilecek ekiplerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Ev ve iş yerinde su borusunun patlaması veya zamanla deformasyona uğraması, zarar görecek duruma gelmesi durumlarında suyun borulardan sızma yerini cihazlarla buluyoruz. Basınç testleri ile şebeke sistemlerinde ne kadar ciddi bir durum var ve sızıntı boyutu görülebilirken, sızdıran borulardaki kaçak yerlerini kapatmak için kimyasal sıvılar ile onarım yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55