eyüp güzeltepe tesisatçı

Eyüp Güzeltepe tesisatçı firmamız petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve cihazla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Kombi temizliği için parçaların sökülmesi, kontrol edilmesi gerekir ve arızalı parça olup olmadığına yönelik işlem yaparız. Petek temizliği yapılması ilaçlı devir daim motoru ile kirecin, pasın sökülmesi ve tamamen cihazımızdaki filtrede toplanması ile yapılmakla birlikte petekteki ısı artışı ile bütçe dostu bir çalışma diyebiliriz. Petek temizleme işleminde hiçbir peteği yerinden sökmeden temizlik işlemini öyle yapmaktayız. Firmamızla en kısa sürede iletişime geçip soğuk kış günlerinde en iyi ısı verimi almanızı sağlayalım.

Eyüp Güzeltepe Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Güzeltepe tesisatçı ev ve iş yerlerindeki tesisat borularındaki kaçakları kırmadan tespit ediyoruz. Duş alırken duvarın ıslanması veya alt kattaki komşunun tavanına atık suyun akması gibi durumlarda gider kanalları içerisinden su arıza tespit işlemlerini kameralı su kaçağı tespiti şekli ile yaparız. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma cihazlarını barındırmaktayız. Termal kamera, basınçlı su cihazı, kameralı görüntüleme cihazı ve ses dinleme cihazı bunlardan bazılarıdır. Bu cihazlardan en çok tercih edileni kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü bu cihaz sayesinde hiçbir kırma dökme yapılmaz ve kaçağın yerini hızlı ve pratik bir şekilde bulmaktayız.

Eyüp Güzeltepe tesisatçı klozet tuvalet gideri açma kimyasalları kullanmamaktayız. Tuvaletin atık sorunu atık durmasıdır. Arka arkaya gelen ve giderin iç çapına tamamen yapışmış ve daraltmış olan atıklardır. Tüm bunlar yanımızda getirdiğimiz kamera ile gözlenebilirken, gözlem yapılan sorun nerede ise o alanı tamamen zararsız şekilde sürtünme ve atığın orta kısmı başta olmak üzere açabilecek tıkanıklık açma robotu kullanırız. Tıkanıklık açma yayı takılır, uzatma çelik halatı eklenir, direkt atığa gönderilir ve temiz şekilde tesisat temizlenir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55