edirnekapı tesisatçı

Edirnekapı tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Soru yaşanılan farklı atık kanalları için hep işe yarayan tıkanıklık açma cihazlarını kullanmaktayız. Rögar kanallarındaki aşırı veya kısmi yer tutan maddelerin temizliğinde yine sistemin içinden başlayarak maddeleri bir noktadan diğer alana ittirebilecek açıcı başlıkları kullanırız. Bir çengele benzeyen ve ilerlerken dönebilmesi ile içi bok miktarda yığıntı halinde olsa bile tüm maddelerin açılacak gedikler ve içeriğinde su ile gittiğini düşünün. Biz bunu defalarca kamera ile bahsettiğimiz bölmelerden çalışma sırasında gördük ve ihtiyacınız olan yalnızca bu cihazdır. Tuvaletin taşma yapması ve lağım suyunu dışarı akıtması, koku oluşturması gibi problemlerde bir numaraları yardımcınız olabilir.

Edirnekapı Tesisat Ustası

Fatih Edirnekapı tesisatçı kombi filtresi kirlenmesi ve tıkanmasına neden olan faktörler arasında kalorifer içerisindeki korozyon ve benzeri maddelerin olduğunu bilmekteyiz. bizler petek temizliği için her dört kadar peteğe ayrı ayrı kimyasal sıvılar ile bu maddeleri borular yardımı ile atık kanallarına göndeririz. Basınçlı su ile son aşamada yıkanır ve temiz suyun gönderilmesi ile kimyasal koruyucuları da ekleyerek eksiksiz çalışmaların İstanbul adresi olmaya devam ediyoruz.

Edirnekapı tesisatçı yeri görülebilse bile onlardan tam anlamı ile emin olmak için farklı teknikler ile analizler yapmaktadır. Siz duvardan damlayan su blokları görebilirsiniz, yalnız su kaçağı tespiti cihazımız ise daha farklı görüntülemeler yapar. Örneğin, sıcak su hattı bahsettiğimiz yerden geçiyorsa biz oradaki sızıntıları ekrana düşen bilgiler ile hızlıca bulabiliriz. Soğuk su borularında sızdıran deliklerin yerlerini açığa çıkan ses bloklarını dinleyen gelişmiş mikrofon teçhizatları ile buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55