beyoğlu kuloğlu tesisatçı

Beyoğlu Kuloğlu tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kaloriferdeki suyu arıtmak ve temizlemek için özel petek temizliği makineleri kullanmaktayız. Çünkü bu yapılmadığı takdirde iç tabakalardaki kirlenmeler inanılmaz ileri boyuta ulaşır ve zaten soğuk olan petekler buz gibi oluşuma dönüşür. Banyoya taşınan bir cihaza su ekleyerek havlupan ile kablo bağlantısı yapılır ve suyu bir taraftan çekilir ve arıtılan su geri peteklere gönderilir. Kaba pislik denilen kısmın alınması bu şekilde olacaktır. Petek sularında inatçı kirler vardır ve evde sürekli peteğin üstü, altı soğuk kalmasına neden olan kireç, çamur gibi maddeleri arıtma anlamında kesinlikle kimyasal ilaç eklemesi yapılmasını önermekteyiz. Kanaldaki aşırı maddeler ne kadar uzakta olursa olsun panel içine yerleşen kimyasallar ile çözünür ve basınçlı su ile alırız. Soğuk kalan peteği ısıtmak ve temizlemek için bu size iki sene kadar verim zamanı kazandıracaktır ve memnun kalacağınızı öneriyoruz.

Kuloğlu Tesisat Ustası

Kuloğlu tesisatçı gider içine rahatlıkla geçebilecek özel makinemizdeki kol yardımı ile herhangi tuvalet kanalında sıkışan nesneyi geri çıkartabiliriz. Yabancı cisimden bahsediyoruz ve bir kere giderde sıkıştığı takdirde tıkanıklık açma işlemi her zaman gereklidir. Çoğu zaman ise kanalın iç dinamiği ve akış yapısını bozacak türde atık birikmeleri bir arada durabilir ve robota takılacak parçalama ve delme nesneleri ile içte zedelenme de yapmadan tüm tıkanmaya neden olan maddelerin kanalizasyona geçmesi sağlanır.

Beyoğlu Kuloğlu tesisatçı işin uzmanı olan ekip ile su sayacının sürekli çalışması, boşa dönmesi problemini araştırmak için su kaçağı tespiti ekiplerini yönlendirmekteyiz. Su borusundaki delinme sebebi ile su sayacı boşa dönebilir mi? Bu kesinlikle mümkün ve sesleri akustik ses dedektörü aracılığıyla yüzeylere değdirerek iç tabakadaki gürültüleri de bazı ses filtrelemelerini yaparak kulaklık ile dinleyebilir ve hasarlı hal gelmiş su borusunu makine ile bulduktan sonra onarımlara geçebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55