fatih haseki sultan tesisatçı

Fatih Haseki Sultan tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve makineli su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. İstanbul petek temizliği teknik servisi olarak çamurun, tortunun tıkadığı peteklerde garantili temizlik yapabiliriz. Tıkama vazifesi gören bu unsurlar sıcak suyun çabuk soğumasına neden olur. Petek tesisatı yıkama işlemlerinde kimyasal ilaçlar ile bunları dışarı alabiliriz. Genelde sağ kenarda bulunan bağlantı ağızları ile cihazımızı bağlayabiliriz. Oradaki kaba pisliği cihazımıza alıp ardından petek temizliği ilaç ekleyerek daha fazla çözünür kıvama getiririz. Onların da dakikada fazla bir litreyi devir daimini yaptırarak bina içindeki tüm peteklerin tertemiz olmasını sağlayabiliriz.

Haseki Sultan Su Tesisatçıları

Haseki Sultan tesisatçı tuvalet sıhhi pimaş borularında tıkanıklık açma işlemleri yürütmekteyiz. Farklı atık geçen sistemler içinde bu mümkündür. Tuvalet kanallarının içten ve eksiksiz temizlenmesi için sıkışan nesneleri delebilecek, ittirmenin yanı sıra otuza yakın robot cihaza takılma olasılığı olan aparatlar ile metal nesneleri bile eritebiliriz. Kamera ile görerek sıhhi tesisatın temizlenmesi işlemlerinin yapıldığı ve anında açılacak ve tekrar tıkanmayacak lağım boruları için bizleri arayabilirsiniz.

Fatih Haseki Sultan tesisatçı her türlü su sızdırması için su kaçağı tespiti ekiplerini arayabilirsiniz. Ayrıca klozet ile bağlantılı su borusundaki damlamanın duvarı ve fayansı ıslatması ve devamlı su akıtmasına yönelik ses dedektörleri farkı ile orada etkili çalışmalar yapabiliriz. Su sesleri içteki çarpmanın etkisi ile farklı dalgalara ayrılabilir. Yalnız biz netleme ve filtreleme gibi özellikle ile noktasına varıncaya kadar konumlarını bulup klozet sifon tesisatında onarımları yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55