fatih molla gürani tesisatçı

Fatih Molla Gürani tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği servisleri sunmaktadır. Bu kış nasıl daha az doğal gaz faturası öderim sorusuna cevap vermek için petek temizliği hizmetlerini önermekteyiz. İstanbul’un kış şartları biraz sert olur ve petek kanalları ne kadar temiz ise kombi veya merkezi ısıtma sistemi o kadar az zorlanacaktır. Bunu da elde etmek için boru çaplarındaki daralmayı yok edebilecek kimyasalların cihaz ile kullanılması ve tüm kanal içlerine yönlendirilmesi gerekir. Şu anda bizi arayın ve ekibimiz bu hizmeti geç kalmadan sizlere direkt yönlendirsin.

Molla Gürani Tesisat Ustası

Molla Gürani tesisatçı her türlü lavabo, banyo, küvet ve tuvalet giderinin tıkanması ve anında açılması için başarılı olarak tıkanıklık açma için İstanbul teknik servisi arıyorsanız, biz buradayız. Öyle ki tuvalet kanalında yalnızca atık olmayabilir ve ıslak mendil gibi yabancı cisimler sıkışabilir. Onların kanal içlerinden açılmasını sağlamak için otuz farklı cihaz başlığı ve kameralı elektronik sistemlerimizin olduğunu ve ihtiyacımızın sadece birkaç saat zaman olduğunu biliyor muydunuz?

Fatih Molla Gürani tesisatçı bataryalarda ve musluklarda su kaçağı tespiti ve onarımı yapabilmekteyiz. Klozet giderinde kaçak olması veya rezervuardan su akması, bakır veya metal su tesisatında kaçak olması gibi sızıntılarda bizi arayınız. Beton içini dinleyebilecek dedektörler, sıcak suyun takibini termal cihaz ile yapmak, atık kanalı sızıntıları ile ilgili kanallarda kameralı analiz ve daha çok sayıda yöntem ile en iyi çalışmaları sunuyoruz. Kaçak duvar, parke ya da mermer gibi ya da başka zor yerlerde meydana gelse bile cihazlarımız sayesinde kırmadan noktasal tespit yapıp onarımlara geçmekteyiz. Profesyonel olarak bu işi yaptığımız için aldığınız hizmetten son derece memnun kalacağınızdan eminiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55