kurtuluş tesisatçı

Kurtuluş tesisatçı firmamız tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Merak edilen petek temizliği gerekli mi sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Eğer yapılmazsa doğal gaz harcamaları artar, çünkü tıkanan peteklerde ısı yalıtım oranı hep düşecektir. Petek metali erimeye yüz tutar ve damlama yapabilir. Eğer bizden yaptırırsanız, iki seneye kadar sonuçlar mükemmel olacaktır. Kimyasal sıvıların petek içlerine yönlendirilmesi ile yapılıyor olup ayrıca metalleri aşınmaya, sızdırmaya karşı koruma sıvıları ile eksiksiz işçilik getiriyoruz.

Kurtuluş Tesisat Ustaları

Şişli Kurtuluş tesisatçı cihazla atık tıkanma yerlerini bulma işlemlerinin yanı sıra tıkanıklık açma üniteleri ile robot desteğini kullanarak lağım kanallarında temizlik işlemleri sunmaktadır. Pimaş atık borularında sıkışan ve duran nesnelerin hareketinin sağlanması sıfır noktasına gelinmesi ile yapılmaktadır. Bunun içinde cihazları kullanırız. Bazı atık parçalama üniteleri vardır. Yalnızca çok sayıda parçaya ayırmak ve nerede ise onun konumunu ilerletmek için kullanılır. Diğer taraftan ise kameralar ile konumlarını da görmemizden dolayı her zaman sorunsuz temizlenen atık kanallarını vaat ediyoruz.

Kurtuluş tesisatçı su kaybı olan binalarda fazla ödenen su faturasının araştırılması dahil iş yeri veya ofiste su kaçağı tespiti işlemlerini yürütebilir. Test pompaları dediğimiz sistemler ile damla seviyesinde bile yani çok düşük sızıntılarda belirtileri cihaz ile hemen alabiliriz. Kimyasallar ile sızdıran yerlerin onarılması ve kırmadan bunun yapılması dahil hepsi için hizmet veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55