fatih demirtaş tesisatçı

Fatih Demirtaş tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kameralı su kaçağı bulma ve robotla tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Tesisat sisteminde meydana gelen su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek onaran firmayız. Kameralı tespitler sıradan tespit işlemlerine göre daha sağlıklıdır. Çünkü kamera ile tespit sırasında duvar, fayans ya da mermer de gelen bir kaçak kırılmadan tespit edilebilir. Cihaz olmadan yapılan tespitte kaçağı bulmak için hemen hemen her yer kırılır. Bu da sizleri maddi ve manevi açıdan zarara sokacaktır. Bu yüzden su kaçağı bulma işlemlerinde her zaman profesyonel bir yardım almanızda fayda var.

Demirtaş Tesisat Ustası

Fatih Demirtaş tesisatçı tesisatta petek temizliği yapan servisiz. Tesisat içindeki çamurlaşma suyun bazı filtrelerden geçmeden tesisatta dolaşmasına neden olmaktadır ve soğuma yapmaktadır. Petek tesisatı evi, odayı ısıtmıyor gibi problemlerde tüm petekleri getirilecek cihaz ile ön yıkama yapılması ile başlanır. Güçlü basınçlı suya eklenecek çamuru, kireci, ve diğer maddeleri çözecek durumdaki ilacın eklenmesi ile tesisattaki cisimler cihazımızda birikmeye başlar. Bunu ilk ısıtma esnasındaki fark ile ortaya koyabiliriz. Tıkalı peteğin ısınması zordur. Kombinin filtresini tıkar ve kombideki sıcak su aynı kalitede peteklere geçmez. Fazladan doğal gaz tüketirsiniz. Temiz olduğunda ise ısınma maliyetini azaltabilirsiniz.

Demirtaş tesisatçı pimaş da dediğimiz materyallerden oluşan tesisat boruları, evlerdeki banyo, küvet gibi bataryalardan çıkarak önce rögar sonra da kanalizasyon boru hattına bağlanan tüm borulara verilen ortak isimdir. Ana maddesi olarak söylediğimiz malzemeler, değişiklik göstermekle birlikte genelde alev almaz nitelik taşıyarak, sizi ve ailenizi olası bir yangın ihtimalinde daha da büyük bir tehlikeden korumak üzere şekillendirilmişlerdir. Bu pimaş borular evinize gelen temiz su ile evinizden çıkan pis suyu birbirinden ayırabilmektedirler.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55