esenyurt akçaburgaz tesisatçı

Esenyurt Akçaburgaz tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Petek temizleme firmamız petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi veren tesisatçıdır. Eski yöntem petek temizleme işlemlerinde temizlenecek olan peteklerin hepsi yerinden sökülürdü. Bu da fazladan maliyet ve süre kaybına yol açardı. Bu maliyet ve zamanı aza indirmek için petek temizliği makineleri ile işlemlerimi yapmaktayız. Cihazımızı banyo peteğine başlar ve işlemimize başlarız. Gelen pis suyu ise banyo tuvaletinden aşağı dökeriz. Sonrasında kalorifer içerisine petek temizleme ilacı dökerek yabancı maddelerin belirli bir süre meydana gelmemesini sağlarız.

Akçaburgaz Kameralı Tesisat Servisi

Akçaburgaz tesisatçı kameralı tesisatçı firmamız tıkanan lavabo açıcı servistir. Lavaboya dökülen saç, kıl, yemek artığı gibi oluşumlar plastik giderini daraltır, geçiş ihtimalini azaltır ve tıkanma açma bu nedenle olur. Bazen tesisatta çökme de buna neden olabilir ve neyin olduğunu anlamak için tesisata kamera takıp, atıkları görüp ardından tıkanıklık açma cihazındaki aparat ile temizlenmesi için ileri yönlü aktarım veya geri çekilmesini sağlarız. Pek çok fonksiyon mevcuttur ve tüm nesneleri olduğu gibi temizleyebiliriz. Üstelik hasar vermeden bunu uygulamaktayız.

Esenyurt Akçaburgaz tesisatçı atık su sistemlerinde kaçak tespiti yapan su kaçağı tespiti alanında cihazlar kullanan firmayız. Atık su tesisat denetimi kanallarındaki kılcal sızıntı veya çatlama gibi durumları araştırmamızı sağlar. Örneğin dedektör taraması atık doluluğu olan alanı görmemizi sağlar. O alana kanal içinden kamerayla bakabiliriz. Koku tespit cihazlarımız vardır. Onarım için ilaç veya tadilat gibi iki seçenek vardır ve yapılacak araştırma ile netleşecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55