kağıthane ortabayır tesisatçı

Kağıthane Ortabayır tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kırmadan su arıza tespiti ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunuyoruz. Peteklerin yarısı ısınmıyor ise petek temizliği hizmetlerimize danışmanızı önermekteyiz. Peteklerin içi nasıl yıkanır? Kalorifer içindeki suyu çekecek özel cihazlar vardır. Bu çekim sırasında eviniz kirlenmez. Kirli sular makine içinde filtrelenir. Sonra kanalizasyona gönderilir. Bazı ilaçlar ekleyerek petekleri güçlü kimyasallar ile daha temiz hale getirebiliriz. Petekleri ilk önce tesisatın yarısı ya da tamamı gibi işlemler ile tek bir noktadan sistemi de temizleyebiliriz. Kalorifer ısıtma masraflarını düşürmek için mutlaka önermekteyiz.

Ortabayır Tesisat Ustası

Ortabayır tesisatçı banyodaki küvetin devamlı taşma yapması, küvet giderindeki atıkların geri gelmemesi için tıkanıklık açma hizmeti verebilecek ekiplerimizi aramanızı önermekteyiz. Bazı temizleyici ürünlerin kalıntıları tam köpürmeden akışkan halde gider içinde kalabilir. Az miktarda su ile gönderilmesi de olabilir ve iç tabakadaki gider yolları aşırı miktarda tıkanabilir. Hemen süzgeç kapağını kaldırarak küvet gideri içine kamera ile bakarak atıkların yerini bulma işlemlerini uygular ve basınçlı suları göndererek içteki sayısız maddeleri hareket ettirebiliriz. Daha sert oluşumlar varsa tuvalet içinde kullandığımız kıvrımlı yay ile bu maddeleri tamamen bertaraf ederken tadilat olmaması da güzel bir seçenektir.

Kağıthane Ortabayır tesisatçı lavabo su tesisatı kaçağını makine ile bulabiliriz. Farklı tesisat içinde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Lavabo giderindeki su kaçakları için kamera takıp kanala bakarız. Basınç testi de uygulanabilir. Lavabo giderini onarmak için ilaç mevcuttur. Yoğun kırılma varsa kamera ile bulunan noktada onarım yapılır. Lavabonun musluk su tesisatında kaçak için su tesisatına bağlanacak test pompası ile ölçüm yapılabilir. Biz daireye girerken en ufak belirti olmasa da test pompası takarak en azından sızıntı olup olmadığını netleştiririz. Sonrasında su seslerini robot cihaz ile dinleyerek yerini bulup, kırılacak küçük bölge ile işlemleri tamamlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55