esenyurt talatpaşa tesisatçı

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Kombinin sürekli su eksiltmesini durduran firmayız. Su eksiltme arızasını onarma, tamir etme, durdurma işlemi kapatma sıvısı ile yapılmaktadır. Petek su tesisatında kaçak sorunu dahil hepsi için ekiplerimiz basınç testi yapılabilir, onarım sıvısı ile sızan noktaları kapatabilir. Tam nokta yerini termal kamera ile bulabiliriz. Petek üstü, ızgarası içindeki tozları temizleme işlemi de kuru buhar makinesi ile olurken, petek içindeki tozları temizleme kimyasalı petek temizliği cihazı ile sunulmaktadır. Kalorifer buz gibi ise kirlenme hat safhaya ulaşmış olabilir. Tesisattaki tüm sert kirleri, tortuları. çamurları sökebilecek olan kimyasal ile dibe çökmesini önleyerek alabilecek, arıtabilecek olan basınçlı su makinesi ve filtre haznesi ile sorunların çözümü kısa vakitte tamamlanabilir.

Talatpaşa Kameralı Tesisatçısı

Talatpaşa tesisatçı pimaş kanalı içini kırmadan tıkanıklık açma firmasıdır. Banyo deliği tıkandı, nasıl kırmadan açılır? Çok dar ve sırf atık su hattı olması için tasarlanan banyo gider borusu içine rahatlıkla geçebilen kamera ile görüntüleri alınarak atıkların yerleri bulunur. Ardından tıkanıklık açma cihazına ait yay ekipman gidere takılır ve cihazdaki güç ile birlikte dönerek ilerlemeye başlar. Yaylara takılarak atıklar uzaklaşır ve biz bazı kontroller ile küvet, duşa kabin ve banyo gider borusu açma gibi sayısız durumlarda kamera ile inceleme başlatır ve temizlendiğinden emin oluruz.

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı kırmadan su sızıntısı bulan cihazı olan firmadır. Su kaçağı bulan makine fiyat avantajı ile sunulmaktadır. Örneğin, termal kamera araştırması ile sıcak su tesisatında su kaçağı tespiti beton veya ahşap alan olsun tutularak görülebilir. Sızıntı alanı cihaza yansır ve kırılacak alanın çok az olması sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55