fatih mesih paşa tesisatçı

Fatih Mesih Paşa tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, robotla su kaçağı bulma ve makineli petek temizleme servisleri sunuyoruz. Su kaçağı tespiti hizmetini son teknoloji cihazlarla vermekteyiz. Evinde su kaçağı olmasını kimse istemez. Bu su kaçakları bazen çok kötü yerlerde meydana gelebilir. Duvarlarda olan su kaçakları duvarınızı kabartabilir ve bu da evinizde çok kötü bir görüntüye yol açar. Su kaçağının sizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Ama su kaçağı üst kat komşunuzdan dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Bunu çıplak gözle kimse öğrenemez. Bunun için bir kameralı tesisatçı çağırmanızda fayda olacaktır.

Mesih Paşa Su Arıza Tespiti

Mesih Paşa tesisatçı borudan atıkların geri gelmesi, koku yapması veya duvarları ıslatması gibi şikayetlerde tıkanıklık açma çalışmalarını sunmaktayız. Sürekli tıkanan lavabo kanalları için ne yapmak gerekir? En temizi aslında betonu ve fayansları içini temizlemek değil mi? Bu eskiden böyle yapılıyordu. Biz ise yalnızca boru içerisine girebilecek kablo çaplarına yakın sistemler kullanıyoruz ve lavabolar için yalnızca su sıkarak içinin temizliğini elde ediyoruz. Ne bir boru parçacığı kırılıyor ne de eksik işçilik üretiyoruz. Tamamen kamera ile her tarafını inceliyor ve koku yapan lavabo atıklarından kurtulmanızı sağlamaktayız.

Fatih Mesih Paşa tesisatçı ısınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren firmadır. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvalete bağlayarak oraya aktarırız. Evinizde bulunan petekleri tek olarak temizlemeyiz. Petek temizleme servisini aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve bu göre bir fiyat verilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55