beykoz soğuksu tesisatçı

Beykoz Soğuksu tesisatçı olarak kameralı su kaçağı bulma , kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Soğuk kış günlerinde peteklerin içerisinde biriken kireç , tortu , pas ve çamur gibi maddeleri petek temizliği servisi vererek temizleyen firmadır. Petekler çalışır durumda oldukları zaman içerisindeki su devir daim yaparak ısınır ve petekleri ısıtır. Ama bu yabancı maddeler yüzünden ısınan su peteklerin her bölümüne ulaşamaz. Peteklerin bir tarafı soğukken diğer bir tarafı da ılık ve soğuk durumdadır. Kombinin derecesini ne kadar arttırmış olsanız bile petekten istenilen verimi alamazsınız. Bunun önüne geçmek için de en az 2 yılda bir petek temizleme hizmeti almanızda fayda olmaktadır.

Soğuksu Su Kaçağı Tespiti

Soğuksu tesisatçı gider içerisinden geçmeyen ve tıkanan maddeleri tıkanıklık açma servisi vererek açmaktayız. Tıkanma sebepleri pimaşın içerisine atılan çocuk bezi , havlu kağıdı ve aşırı tuvalet kağıtlarının giderde fazlasıyla olmasında dolayı kaynaklanır. Bu fazlalıklar belli bir süre sonra borunun içerisinden geçecek yer bulamazlar ve sıkışıp sertleşir. Bizlerde bu sertleşen ve sıkışan atıkları borudan atmak için özel cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazlar teknolojinin son harikası olduğundan dolayı borularda hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz.

Beykoz Soğuksu tesisatçı duvar , tavan ve fayans altında oluşan su kaçaklarını su kaçağı tespiti cihazları ile bulan firmadır. Su kaçakları ne kadar zorlu yerde olursa olsunlar cihazlarla hızlıca bulmaktayız. Bu bulma işlemleri esnasında hiçbir kırma işlemi yer vermiyoruz. Tespit işlemi bittikten sonra isteğiniz dahilinde onarım aşamasına geçeriz. Bu aşamalarda da verilen hizmet en üst düzeydedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55