dairede su kaçağı testi

Dairede su kaçağı testi nerde yapılıyor kim yapıyor ? İstanbulda su kaçağı testi için Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz. Dairede su kaçağı var mı yok mu yapılan test sonuçlarında ortaya çıkmaktadır.

Su tesisatına basınçlı su ile hava vererek kaçak olup olmadığını kontrol ediyoruz yapılan testlerde eğer basın (bar) düşmesi var ise kesinlikle bir kaçak söz konusudur. Bu kaçağı su kaçağı dinleme cihazları ile noktasal olarak buluyoruz. Yapılan testlerde basınç düşmüyorsa su tesisat borusu sağlamdır. Gider boruların kontrolleri gözlem yolu ile yapılır bunun için kamera kullanılması şarttır.

Su Kaçağı Var mı Yok mu ?

Evini kimse boş yere kırdırmak istemez ancak komşuya olan kaçaklarda bir an önce önlem alınması gereken arızalardır. Alt komşuya su akıyor ama yeri belli değil ise bizi arayarak çeşitli test araçlarımızla dairede su kaçağı testi yapabiliriz. Böylelikle yap boş yere kırılmadan sadece sorunlu bölgeye ulaşmış oluyoruz.

Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında şubelerimiz vardır ve aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Su kaçağı testi yaptıktan sonra bulunan yer açılarak gösteriliyor temiz su borsunda ise mutlaka açıp kaçağı gösteriyoruz ama gider borularında kaçak var ise kameradan görmeniz yeterli oluyor. Eğer tamirini biz yapcak isek kırıp gösteriyoruz tamirinide yapıyoruz.

Su kaçağı tespiti ve testi için güvenilir firmalardan yadım alın İstanbul Uzman tesisat firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55