büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı

Büyükçekmece 19 mayıs mahallesi tesisatçı ; dairede su kaçağı tesptini kameralı cihazla yapıyor tıkanıklıkları robot makineli açıyruz. Tesisatçı arayışınızda İstanbul Uzman yanınızda su kaçağı tespiti , tıkalı tuvalet , lavabo ve gider borusu açma için bizi arayınız.

Su Kaçağı – Tıkanıklık Servislerinde

  • büyükçekmece 19 mayıs su tesisatçı
  • büyükçekmece 19 mayıs su kaçağı tespiti
  • büyükçekmece 19 mayıs su kaçağı bulma
  • büyükçekmece 19 mayıs petek temizliği
  • büyükçekmece 19 mayıs tıkanıklık açma

Büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı kalorifer, petek kirli suyunu, kireci, pası temizleyen petek temizliği servisidir. Peteklerin içindeki pas, kireç birikmeye ve artmaya devam ettikçe kanal içi daha çok daralır ve su sıcaklığı kaliteli iletilemez. Petek sürekli soğuk sorunları oluşur ve kirlenmeye bağlı olan durumu takılacak makine ile kaba pisliği ve kirli suyu alıp, içerisine solüsyon eklenmesi ile güzelce yıkanmasını yapıyor ve temiz duruma getiriyoruz. Petek ayarlarını yapılır, havası alınır, kombiniz varsa isteğe bağlı olarak bakım, onarım işlemleri yapılarak güzel sonuçlar ortaya konur.

Büyükçekmece 19 mayıs mahallesi tesisatçı borularda su sızıntı önleyici ilaç kullanan su kaçağı tespiti servisidir. Demir borularda su kaçakları ve daha nice işlemleri yapmaktayız. Su basıncının yüksek olması durumlarında basınç düşürücü vana takarak sonradan tekrar kırılmaları önleyebilirsiniz. O basıncın ne olduğunu ölçmek ve sızıntının hangi kata ait olduğunu anlamak için test pompası takılır. Sızıntı durdurucu ilacın tesisata aktarılması sonucunda sızıntının durdurulması veya özel su kaçağı sızıntısı bulan ses dedektörü ile sızıntının küçük gürültülerini bile takip ederek tam yerlerini görür ve ona göre küçük tadilat ile güzel sonuçlar da alabiliriz.

Büyükçekmece 19 mayıs mahallesi tesisatçı tıkanan küvetleri garantili açan tıkanıklık açma tesisat ekibidir. Tıkalı küvet gider açma işlemi fayans, duvar kırılması olmadan yapılır. Küvet aç robotu olarak da isim verebileceğimiz ve pek çok kanalın içinden hareket ederek atığı tam saracak bazı aparatların eklendiği bu sistem ile 10’larca metre uzaktaki tıkalı kanal borusu bile temizlenebilir. Atıkların sürüklenmesi, su basılarak daha rahat temizlenmesi, kanalizasyona atıkların ulaştırılması gibi çoğu işlemler kamerayla incelenir ve sürprizler arkada bırakılmaz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55