büyükçekmece dizdariye tesisatçı

 
 

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti , Robot Makinelerle tıkanıklık açma , İlaçlı petek tesisatı temizliği büyükçekmece dizdariye tesisatçı tarafından yapılmaktadır. Tesisatçı.org Büyükçekmece Dizdaireye mahallesi tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55  arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece dizdariye kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı servisiyiz. Evinizde tesisat kaçak problemi var ise bizi arayarak aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Temiz su ve pis su için ayrı cihazlarmız vardır.

Tıkanıklık Açma

Büyükçekmece dizdariye tıkanıklık açma işlemlerini robot makineli sistemle yapılmaktadır. Tıkalı tuvalet açma , lavabo açma ve apartman gider tıkanıklıkları kısa sürede açılmaktadır.

Büyükçekmece dizdariye tesisatçı kalorifer tesisatı soğumasını düzelten petek temizliği servisidir. Kombi, kalorifer temizliği işlemlerinde makineli tesisat firması olmamızdan dolayı sorunları kısa sürede gerekirse cihazla ortaya koyup yıkama sıvıları ile tamamen kirli peteklerin içini temizliyoruz. Eğer sızdıran petek varsa petek su sızıntılarını durduran ilaç, kirlenme varsa makineye eklenecek solüsyon ile temiz duruma getirilmesi ve içindeki tüm kirli suların maddelerle birlikte alınması ile sorunsuz şekilde ısınmanızı sağlıyoruz.

Büyükçekmece dizdariye tesisatçı atık su gider borularındaki su kaçaklarını tesisatı kırmadan bulabilecek servistir. Vananın kapatılması durumunda halen su akıyorsa gider borularından kaynaklanıyor olabilir. Atık borusundan akan lağım sularını önlemek için kamera takılarak su kaçağı tespiti yapılması ve sızdıran kanalın direkt bulunması gerekir. Zemin, duvar içi asla fark etmez ve uzak alandaki kaçakları bile ekiplerimiz dikkatlice bulabilir. Görüntü alınan yüzeye ulaştırılacak kapatıcı ilaç veya yüzeyde küçük bir hasar ile tadilatın hemen yapılması ve duvar ustası ekiplerimizce onarımı dahil hepsi garantili işlemleri sunmaktayız.

Büyükçekmece dizdariye tesisatçı makineli lavabo açma aletleri olan tıkanıklık açma servisidir. Açılmayan lavaboyu açan robot makine kameralı cihaz ile birlikte kullanıldığı zaman gider içindeki atık alanlarının bulunması ve temizlenmesi için robot açıcı yayın kullanılması ortalama 30 dakika sürmektedir. Tadilat olmaz. Kimyasal ilaç kullanılmaz. Gider çapı, uzunluğu fark etmez ve eklenebilir açıcı yay helezon yayı ile istediğimiz uzunluğa erişir ve tam kavrayarak türde yay ile sistemi temizleriz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55