su kaçağını kameralı sistem bulan tesisatçılar

Su kaçağını kameralı sistem bulan tesisatçılar İstanbul iletişim ve telefon bilgileri sayfamızda yer almaktadır 99 TL ye nokta atışı su kaçağı tespiti yapıyoruz. İstanbul uzman tesisatçı firmamız ile su kaçakları problemlerinin üstesinden gelebilirsiniz.

Kameralı sistem su kaçağının yerini bulan tesisatçı için bizi arayabilirsiniz İstanbul’un tüm bölgelerine aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Su Kaçağı Arızası Bulan Tesisatçı

Su kaçağını kameralı sistem bulan tesisatçılar banyo giderinden su alt kata akıyor sorunlarına kameralı çözüm sunan firmadır. Banyo giderinden su geri geliyor ise tıkanma olabilir ve kamerayla incelendiğinde saç, kıl veya her ne ise onu gözlemleyerek hasarsız açabilen makinemizin yayı ile temizleyebiliriz. Banyo, küvet su sızıntısını bulma makinesi de bu gözlem kameraları olup kanaldaki çatlama, sızdırma alanı nerede ise sorunsuz olarak görüp kimyasal ilaç ekleyerek, sızıntının durdurulması gibi adımlar uygulanabilir.

Su kaçağını kameralı sistem bulan tesisatçı robotla banyo su kaçaklarını bulan onaran firmadır. Banyo su kaçağını önleyici kameralı su kaçağı tespiti makinesi çok net ölçüm yapmamızı sağlar. Günde birkaç damla su üst kattan damlıyor gibi vakalar oluşsa bile bize mutlaka ulaşmalısınız. Damlayan su bir süre durabilir fakat bir süre sonra tekrar oluşabilir. Banyo ana gider borusunda su kaçağı gibi noktalar kamera takılıp kanal içinde metrelerce araştırma yapılarak çatlama, kırılma, sızdırma yapan yerlerin su sızıntısı makinesiyle bulunması ile devam ederken, onarım için ilaç veya bu pek yerinde karar olmayacaksa tadilatın çok sınırlı olarak yapılması işlemleri ile sorunlar hemen yok olabilir.

Su kaçağını kameralı sistem bulan tesisatçılar banyo temiz su tesisatında kaçak şikayetini onaran firmadır. Temiz su kaçakları şehir şebekesinden gelen suyun basıncının anormal düzeye ulaşması sırasında parçalanan su borusu şeklinde olabileceği gibi damlama türünde de kendisini gösterebilir. Birinde ses oluşur ve ses detektörü ile dıştan tarayarak yerinin kırmadan bulunması, diğerinde ise damlama olmasından dolayı ses oluşmaz fakat test pompası ile basıncına bakarak hangi tesisatta oluştuğunu görebilir ve onarım sıvıları ile sorunu düzeltebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55