beykoz çiğdem tesisatçı

Beykoz Çiğdem tesisatçı firmamız kameralı tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmetleri sunmaktadır. Bina su borusunda patlak bulan cihaz kullanan su kaçağı tespiti tamiri yapan firma olup her daire için araştırma yapmaktayız. Bina su borusu sızıntısı tamiri için ilk önce tadilat olmadan araştırma yapılmasından yanayız. Küçük bir örnek verelim. Mutfağa giriyorsunuz ve duvarın hafif ıslandığını, ilerleyen günlerde mutfak duvarından su geliyor sorununu görüyorsunuz. Biz o duvara sıcaklık ve ses açısından iki cihaz yaklaştırırız ve tararız. Su tesisatı varsa mutlaka ses dedektörü ve termal kamerayla görünecek olup sızıntı yerleri de bu şekilde bulunabilir. En küçük su sızıntısı bile test pompasındaki değerler bulunabilir ve sonrasında onarım aşaması uygulanır.

Beykoz Çiğdem Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Çiğdem tesisatçı kombinin fazla doğal gaz yakmasını onaran petek temizliği servisidir. Petek ılık diye kombi derecesini arttırıyor musunuz? Kombi ekonomik veya kış moduna geçemiyor ise iç parça arızası veya petek için kirlilik gibi olasılıklar olabilir. Ekibimiz kombiye bakım yapan firma olarak petek temizleme makineleri ile kimyasal eklemesi ile kanaldaki tüm maddeleri çekerek temiz hale getirecektir. Sıcak suların peteğin her tarafına ulaşması ile artık eskisi gibi yüksek kombi derecelerinde cihazı çalıştırmaya gereksinim duymayacak ve kombili evde doğal gaz tasarrufu hedefinize ulaşabileceksiniz.

Beykoz Çiğdem tesisatçı uygun ekonomik tuvalet ve lavabo açma fiyatlarıyla hizmet veren tıkanıklık açma firmasıdır. Lavabo ve tuvaletteki atıkları temizleyen ustalarımız kanaldaki tüm sorunlu atık ile dolmuş taşmış katmanları beton içindeki alanları dıştan kamerayla tespit edip gerekirse dedektör taraması ile atıkları bulur. Normal atıklar için kolayca yapılan bir temizlik, sertleşmiş atıklar için ise dedektör ile yerinin bulunarak tıkanıklık açan makine ile temizlenmesi gibi çeşitli aynı gün içinde çalışma sistemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55