beykoz örnekköy tesisatçı

Beykoz Örnekköy tesisatçı servisi olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma hizmetleri sunuyoruz. Peteği ilaçlı kimyasal ile açan temizleyen petek temizliği firmasıyız. Peteğin sökülmeden temizlenmesi önemlidir. Yalnızca temizleyici sıvının basınçlı halde petek içlerine ulaştırılması ile bunu yapar ve içteki kir tabakalarının cihazımızda toplanmasını sağlarız. Kombili, kombisiz, panel petek, alüminyum, demir döküm peteği temizlemenin faydası nedir? Petek ısıtma maliyetini düşürmüş olursunuz. Çünkü sıcak suyun daha hızlı ısınmasını sağlar ve peteğin her bir köşesine rahatlıkla geçmesi sağlanır. Petekli evde doğalgaz masrafını düşürmek için bu yöntemi öneriyoruz ve bir, iki saatlik peteği sökmeden yapılacak işlem ile çalışmalar tamamlanabilir.

Örnekköy Tesisat Ustası

Örnekköy tesisatçı atık su giderini tıkayan yağları temizleyen servistir. Pimaş gider içi yağlanan atık boruları tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile kırmadan temizleme yapılarak açılabilir. Suyun geri tepmemesi ve evinizi kirletmemesi için özel olarak önlem alıyoruz ve yağlanan gider içine kamera ile bakarak tüm problemleri gözlemliyoruz. Yağlanma nedeni ile tıkanan gider içinden çeşitli atıklar da bu sayede temizlenebileceği gibi pimaş gider içindeki atıkları parçalayarak açan zararsız, tadilatsız sonuç üreten özel pimaş açıcı robot teknikleri ile de kusursuz temizlik imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Beykoz Örnekköy tesisatçı pis su kaçağını bulan servistir. Duvar içinde su akıntısı yavaş yavaş kabarmaya geçmiş, belirtisi genişliyor ise atık su kaçağı olabilir. Eğer uzun süredir ıslaklık var ve uzun süre geçmesine rağmen duvarda su damlaması yoksa pis su kaçağı olabilir. Diğer türlerinde farklı belirtileri vardır. Hemen o bölgeden tesisat geçiyor mu diye su kaçağı tespiti cihazlarından detektör taraması yaparız. Duvarın içinden atık boruları bağlantı bölgelerine döşenmiş olabilir. En yakın atık borusuna kamerayla bakarız. Bulunan sızıntı alanlarında onarımı başlatırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55