beykoz çamlıbahçe tesisatçı

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı servisimiz makineli petek temizleme, kırmadan tıkalı gider açma ve robotla su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktadır. Kombi su borusu sızıntısını ilaçla onaran servisiz. Kombi su kaçak arama cihazı ısıya duyarlı olması gerekir. Su kaçağı bulan tesisatçı Çözüm Merkezi farkı ile betonun içini ıslatan ılık, sıcak suyun hangi borudan sızdığını tadilat işi oluşturmadan yalnızca termal kamera ve basınç testleri ile bulabiliriz. Kameralı su kaçağı tespiti kombi 45 derecede su ısıtıyor ve betonun içindeki sızıntı da bu rakama yakın olması gerekir. Biz dereceleri zaten ekrana bakıp göreceğiz ve sızıntı alanlarındaki kılcal noktaları da işaretleyerek su kaçağı tespiti için iki farklı karardan birini yani onarım sıvısı veya tadilat işlemleri ile direkt sonuç alabiliriz. Su arıza tespiti bu teknoloji olmadığı zaman yüklü faturalar oluşabilir ve bizleri arayınız.

Çamlıbahçe Su Kaçağı Tespiti

Çamlıbahçe tesisatçı petek, kombi temizleme fiyatı, ücreti cazip olan servisiz. Petek temizliği nasıl yapılır? Uygun bir petek, kombi, havlupan gibi alanlardan sistem bağlantısı yapılır ve ilaçlı yıkama solüsyonu eklenir. Tüm petekler kapalı ve yalnızca bir tanesi peteğe bağlantı yapacaksak uygulanır. Petekler sökülmeden sırasıyla durulama, filtre temizliği, kimyasal yıkama, koruyucu kimyasal yapılabilir. İsteğe bağlı olarak kombi bakımı da yapılırken, sürekli devir daim yaptırılan petekteki kirleri, pası makinemiz sürekli çekerek daha çok suyun petek içine geçmesini sağlar ve avantajlı ısınmanın kapısını aralarsınız.

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı hatasız klozet açma makinesi kullanan firmasıyız. Klozet gider deliğini açmak, kokuyu önlemek için atık alanı nerede ise o birikmenin durmasına izin vermemek gerekir. Kilolarca atıktan bahsediyoruz ve beton bloğun içindeki gider içinde sıkışmış durumda yer alıyor ve bu maddeleri kamerayla bulur ve ardından tıkanıklık açma robotu ile ilerletme yaparız. İlerletme, atık parçalama, yabancı cisimleri sabitleyip geri çekme gibi 20’den fazla aparat robot cihazda yer alıyor olup bu çalışmanın uzun sürmemesi ve evin kirlenmesine izin vermemesi gibi artı avantajlı, yararlı işlemler ile sizlere sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55