beykoz anadolu feneri tesisatçı

Beykoz Anadolu Feneri tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, robotla tıkanıklık açma ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Kırmadan tıkalı boru açan tıkanıklık açma servisiyiz. Bir gider borusu içindeki atıklardan kurtulmak için kanal içinde hasar vermeden özel robot yayları ile temizleme yapılması gerekir. Günümüzde robot makine kullanmadan önce kanal içine kamerayla bakılmasından hemen sonra açıcı yay seçimlerinde bulunulur ve tesisata eklenmesi ile dikkatlice temizlenebilir. Atıklardan kanalizasyona yönlendirilir. Geri çıkartılması uygun olan yabancı cisimleri de bu robot ile alabiliriz.

Anadolu Feneri Tesisat Ustası

Anadolu Feneri tesisatçı kırmadan su kaçağını onaran su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Patlayan demir borularda tamir imkanı sunan macun ile sızıntıyı oluşturan su borusunun tam yerini test pompası ile bulunması işleminden sonra çalışmaları tesisat içinden onarım imkanı sağlayan kapatıcı ilaç ile yapabiliriz. Diğer taraftan dedektör ile dıştan konumunu saptar ve matkap ile kırdıktan sonra dıştan delinen kısma sürülmesi sonucunda su sızdıran demir su borusunda onarım işlemleri de su kaçağı bulma çalışmaları içerisinde sunulmaktadır.

Beykoz Anadolu Feneri tesisatçı peteğin soğumasını önleyen kalorifer temizleme kimyasalı kullanan petek temizliği servisiyiz. Petek temizleme faydaları tıkanma kaynağı olan kireç, tortunun çözünür aşamaya gelmesini sağlayacak kimyasal makine ile güzelce yıkanması ve sıcaklık seviyesinin arttırılmasıdır. Ortalama 6-8 petek için 45 dakika – 1 saatlik çalışma ile tüm kireç, pas ne varsa güçlü kimyasallar ile çözünür aşamaya getirir ve peteği tasarruflu ısıtmak için elverişli koşullar oluşturuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55